تخفیفات ویژۀ اعضای انجمن

بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند، انجمن صنفی کسب و کارهای فضای مجازی در نظر دارد براساس اهداف و چشم انداز تعریف شده در اساسنامه خود در زمینه کمک به رشد و پیشرفت کسب و کارهای فعال، اقدام به جذب خدمات در حوزه‌های مختلف برای اعضای خود (به صورت رایگان، تخفیفی و یا با شرایط ویژه) نماید.

 

لذا از کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی دارای کسب و کار در زمینه‌های مختلف که امکان ارایه محصولات و خدمات خود در پکیج ویژه مختص اعضای انجمن صنفی را دارند دعوت می‌شود تا آمادگی خود را در این حوزه اعلام کرده و انجمن را همراهی نمایند.

 

*(مجموعه‌های ارائه دهنده می‌توانند از اعضای انجمن و یا خارج از اعضای انجمن باشند)*

 

*لازم به ذکر است که شرایط پیشنهادی مجموعه ها می‌بایست به صورت خاص مختص اعضای انجمن صنفی کسب و کارهای فضای مجازی بوده و به صورت عمومی قابل دسترس برای همگان نباشد.*

 

در این راستا مجموعه‌های همراه به صورت کاملا رایگان در سایت و فضای مجازی انجمن معرفی شده و همچنین خدمات و محصولات این مجموعه‌ها به همراه لوگو و نام و نشان تجاری آن‌ها در سایت انجمن قرار گرفته و به اعضا معرفی خواهد شد.

در صورت تمایل به همکاری با انجمن صنفی در این حوزه می‌توانید مراتب را به شماره ۰۹۱۰۴۵۹۸۱۸۱ سرکار خانم زنجانی (مسئول دفتر انجمن) اعلام فرمایید.

مطالب مرتبط