جلسه شورای سیاست گزاری نمایشگاه شهر هوشمند با حضور نماینده انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

انجمن صنفی کارفرمایی شهر تهران

اولین جلسه شورای سیاستگذاری دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند به منظور انجام هماهنگی های لازم جهت برگزاری بهتر نمایشگاه با حضورنمایندگان وزارتخانه ها ، سازمان ها ، انجمن ها و اتحادیه ها در محل سالن جلسات وزارت کشور برگزار شد .
نمایشگاه شهر هوشمند نخستین بار در سال گذشته با حمایت مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور، مرکز فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت ریاست جمهوری و نیز وزارت راه و شهرسازی در مصلی تهران برگزار شد.
از اهداف این نمایشگاه میتوان به بهبود کیفیت زندگی شهری و روستایی، توسعه بازار شهر هوشمند و همچنین ارائه آخرین دستاوردهای فن آوری روز در حوزه شهرهای هوشمند اشاره نمود.
در این جلسه آقای شاهرخی به عنوان نماینده انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی در خصوص راهکارهای استفاده از هوشمندسازی در جهت حمایت از معلولان و نیز سیستم پرداخت شهری اعلام نظر کرد و افزود نام کنفرانس و تم آن به نمایشگاه جهت میبخشد. وی همچنین به تاکید بر تمرکز روی وب و اپلیکیشن پرداخت و آمادگی همکاری خود را در این زمینه اعلام نمود.

دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند از تاریخ ۲۲ الی ۲۴ دی ماه ۱۳۹۸ در مصلی تهران برگزار میگردد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم با شماره ۲۲۸۹۳۲۴۴ و www.iransmartcity.com دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل فرمایید .

مطالب مرتبط